بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، «ابوعلی العسکری» مسئول امنیتی کتائب حزب الله عراق روز جمعه منتظر آغاز ثبت اشتهار برای عملیات شهادت طلبانه علیه نیروهای م تو عراق شد.

وی گفت: «دعوت می کنم تا مجالی برای ثبت نام مشتاقان شهادت به عزم انجام عملیات شهادت طلبانه دشت نیروهای گر باز شود.»

ابوعلی العسکری افزود: «باعث فخر من است که به عنوان اولین داوطلب ثبت نام کنم و چنانچه خدا بخواهد اولین مثال باشم.»

کتائب حزب الله عراق از دسته های زیر مجموعه راه اندازی الحشد الشعبی عراق که شهید ابومهدی المهندس نیز از فرماندهان این گروه مقاومت در عراق بود،  روز جمعه در بیانیه ای اصرار کرد جنایت جنایت سردار سلیمانی و ابومهدی کمک سازمان الحشد الشعبی آغازی بخاطر انتها آستان آمریکا در عراق است. 

الکتائب در بیانیه خود تاکید کرد: «کشته شدن برای ما معمولی است. شهادت افتخاری برای ماست. سردار گند اسلام فرمانده مجاهد حاج قاسم سلیمانی و حاج ابومهدی المهندس مجاهد غیور و تنی چند از مجاهدین علامت شهادت را از دستان نفرت انگیزترین مخلوقات و به پلیدترین شیوه خیانت  گرفتند. این جنایتکاران نمی دانند که ما هزاره سلیمانی و هزار ابومهدی خواهیم شد».

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : عراق ,شهادت ,ابومهدی ,سلیمانی ,طلبانه ,الله ,الله عراق ,شهادت طلبانه ,عملیات شهادت ,ابومهدی المهندس ,انجام عملیات ,عملیات شهادت طلبانه ,انجام عملیات شهادت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یک جوانه کوچک پروانه رنگین انجمن میکروبیولوژی دانشگاه آزاد دلیجان Natalie همه چیز در مورد مو وبلاگ بيتان تاپ تيک تاک سیمامایس Azin Sepehr Saman آوای دانش